Cennik

Abonament (netto rok)
Limit faktur
Limit klientów
Limit produktów
Mały: 60 zł
25
10
10
Duży: 120 zł
bez ograniczeń
bez ograniczeń
bez ograniczeń

Mały

Za: 5 / miesiąc
60 zł netto / rok
Konto z ograniczeniami

Duży

Za: 10 / miesiąc
120 zł netto / rok
Miesięczny limit faktur 25 bez ograniczeń
Klienci 10 bez ograniczeń
Produkty na fakturze 10 bez ograniczeń
Wybierz Wybierz
Podstawowe faktury (VAT, proforma, korekta) Tak Tak
Więcej faktur Tak Tak
Wysyłanie faktur mailem Tak Tak
Faktury cykliczne Tak Tak
Kontrola płatności Tak Tak
Powiadomienia sms/mail Tak Tak
Wybierz Wybierz
 

Wystawianie faktur online

Za dodatkową opłatą, możemy dostosować system do Państwa indywidualnych potrzeb. W razie zainteresowania prosimy o kontakt.
Podczas wyboru programu do fakturowania online należy dokładnie przyjrzeć się jego ofercie cenowej.

Wiele programów oferuje rozmaite opcje, ale nie zawsze są one współmierne do ceny, jaką przyjdzie nam za takowy program zapłacić. Jednak zdecydowanie inaczej jest z systemem do wystawiania faktur online faktury24.pl, który oferuje nie tylko ogromną ilość funkcji za cenę, która jest bardzo niewygórowana, ale ponadto pozwala użytkownikowi na wybranie pakietu, który będzie najlepiej odpowiadał jego potrzebom.

W ramach programu do wystawiania faktur VAT online faktury24.pl mamy do wyboru dwa pakiety - nazwa są obrazowe pakiet Mały i pakiet Duży.

Oba pakiety różnią się przede wszystkim limitami dokumentów, klientów oraz produktów, jakie możemy wprowadzić do systemy czy też na pojedynczy dokument faktury VAT online.

W przypadku pakietu Małego - jest on idealnie dobrany do potrzeb mniejszych przedsiębiorstw, które obsługują kilku klientów w skali miesiąca. Dzięki temu, za niewygórowany koszt otrzymujemy przystępne narzędzie, które ułatwi codzienną pracę i pozwoli skoncentrować się na ważniejszych tematach związanych z prowadzeniem biznesu.

Pakiet Duży jest rozwinięciem pakietu Małego - w jego ramach możemy wystawiać nieograniczoną liczbę faktur online, a co za tym idzie, obsługiwać nieograniczoną liczbę klientów, dla których będziemy wystawiać te faktury. Te rozwiązanie jest w szczególności dedykowane dla dużych firm lub dla sklepów internetowych, które obsługują duże ilości odbiorców.

Pozostałe opcje programu do wystawiania faktur online faktury24.pl są w gruncie rzeczy dosyć podobne w ramach obu pakietów - system pozwala na wysyłanie faktur za pomocą poczty elektronicznej e-mail, ponadto umożliwia ustawianie powiadomień związanych z fakturami, a także posiada opcję bardzo przydatną dla osób, które rozliczają w ramach swojego przedsiębiorstwa podatek VAT - mianowicie można za pomocą program do wystawiania faktur online faktury24.pl wygenerować pliki będące zestawieniami potrzebnymi na rzecz rozliczenia podatku VAT za dany okres.

Firma chcąca wykorzystać w pełni możliwości, jakie niesie ze sobą program do wystawiania faktur online faktury24.pl powinna zdecydować się na pakiet Duży. Ten pakiet pozwoli w pełni cieszyć się możliwościami systemu, bez kompromisów i dróg na skróty. Jednocześnie koszt programu w ujęciu rocznym jest w dalszym ciąg na tyle niewielki, że nie stanowi problemu praktycznie dla żadnej firmy.

Jednocześnie mniejsze przedsiębiorstwa, które zdecydowanie nie potrzebują tak dużego rozwiązania, jakim jest najwyższy pakiet systemu fakturowania online, bez problemu będą mogły wykorzystać w pełni funkcje pakietu Małego, nie inwestując niepotrzebnie w funkcje, których nie będą wykorzystywać.